laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
M8E1 Zaal 28063 Hockeyclub 's-Hertogenbosch M8E1   08:45 09:15 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Klaire de Bruin (MA1) en Vera Langereis (MA1)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Veld 1
ZAALBLOK 28080 ZAAL MOP M8E1 - Tilburg M8E1   09:45 09:45 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Klaire de Bruin (MA1) en Vera Langereis (MA1)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Veld 1
JD1 !Oefenwedstrijd   10:00 Veld 2  info
Fluiten: Jan van Eijk (Vet A)
Drieluik. Tot 13:30
ZAALBLOK 28056 ZAAL Den Bosch M8E1 - Tilburg M8E1   10:15 10:15 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Karlijn Boogers (MA1) en Katelijne Boon (MA2)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Veld 1
MC1 !Oefenwedstrijd Upward MC1   10:30 Veld 1  info
Tot 1200
M8E1 Zaal 28064 V.M.H.& C.C. M.O.P. M8E1   10:15 10:45 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Karlijn Boogers (MA1) en Katelijne Boon (MA2)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Veld 1
M8E2 Zaal 28068 Hockeyclub 's-Hertogenbosch M8E2   10:45 11:15 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Tommy Kuijlaars (JB1) en Olivier Gierlings (JB1)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Veld 1
ZAALBLOK 28060 ZAAL Den Bosch M8E2 - Dommel M8E1   11:45 11:45 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Olivier Gierlings (JB1) en Tommy Kuijlaars (JB1)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Veld 1
MA1 !Reservering   12:00 Veld 1  info
Reservering tot 13:30
ZAALBLOK 28092 ZAAL Geel-Zwart M8E1 - Dommel M8E1   12:15 12:15 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Hidde Segers (JB1) en Thomas Vuurmans (JB1)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Veld 1
M8E2 Zaal 28067 Geel-Zwart M8E1   12:15 12:45 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Hidde Segers (JB1) en Thomas Vuurmans (JB1)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Veld 1
J8E2 Zaal 27785 MHC Bommelerwaard J8E1   12:30 13:00 HAAREN
Sprankel, De
Sportlaantje 8
5076AM HAAREN
hal: MOP
M8E3 Zaal 28070 MHCdeDommel M8E2   12:45 13:15 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Marlie van Os (MA2 Zaal) en Monjira Putatunda (MA2 Zaal)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Veld 1
ZAALBLOK 28117 ZAAL Dommel M8E2 - Oss M8E2   13:45 13:45 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Marlie van Os (MA2 Zaal) en Monjira Putatunda (MA2 Zaal)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Veld 1
ZAALBLOK 28145 ZAAL Oss M8E2 - Geel-Zwart M8E2   14:15 14:15 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Margit Venemans (MA1) en Janneke van der Steeg (MA1)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Veld 1
JA1 Zaal 37023 Hockeyclub Prinsenbeek JA1   13:50 14:20 BREDA
Haagse Beemden, De
Ganzerik 1
4822RK BREDA
hal: Breda
MD1 Zaal 36280 Hockeyclub Berlicum MD1   13:55 14:25 DEN DUNGEN
Misse, De
Jacobskamp 25
5275BJ DEN DUNGEN
hal: Berlicum
M8E3 Zaal 28069 Geel-Zwart M8E2   14:15 14:45 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Margit Venemans (MA1) en Janneke van der Steeg (MA1)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Veld 1
MA2 Zaal 36558 VMHC MA1   14:45 15:15 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Marc Fischer en Martijn van Dooren
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Veld 1
ZAALBLOK 36896 ZAAL Son MA1 - Vlijmen MA1   16:05 16:05 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Janneke van den Wittenboer (D1) en Marc Fischer
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Veld 1
MA2 Zaal 36721 HTCSON Hockey MA1   16:25 16:55 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Martijn van Dooren en Janneke van den Wittenboer (D1)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Veld 1
JC3 Zaal 30471 MHC Best JC3   17:05 17:35 VLIJMEN
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: veld 1
MB1 Zaal 36353 Nuenen MB1   17:10 17:40 NUENEN
Hongerman
Hoge Brake 3
5672GJ NUENEN
hal: veld 1

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
MD2 Zaal 33834 VMHC MD2 0 08:45 09:15 VLIJMEN
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: veld 1
MD2 Zaal 33676 Hockey Club Uden MD1 0 09:35 10:05 VLIJMEN
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: veld 1
J8E2 Zaal 27794 V.M.H.& C.C. M.O.P. J8E2 0 12:00 12:30 HAAREN
Sprankel, De
Sportlaantje 8
5076AM HAAREN
hal: MOP
MD1 Zaal 36127 MHC MEP MD1 0 13:05 13:35 DEN DUNGEN
Misse, De
Jacobskamp 25
5275BJ DEN DUNGEN
hal: Berlicum
MC2 Zaal 38595 HC Tilburg MC3 0 14:35 15:05 VLIJMEN
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: veld 1
JA1 Zaal 37350 BH&BC Breda JA1 0 14:40 15:10 BREDA
Haagse Beemden, De
Ganzerik 1
4822RK BREDA
hal: Breda
MC2 Zaal 38756 VMHC MC2 0 15:25 15:55 VLIJMEN
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: veld 1
MB1 Zaal 36201 MHC MEP MB1 0 16:20 16:50 NUENEN
Hongerman
Hoge Brake 3
5672GJ NUENEN
hal: veld 1
JC3 Zaal 30465 VMHC JC1 0 17:55 18:25 VLIJMEN
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: veld 1


Hoofdsponsor

Agenda

Nog geen agenda punten.
Alle agendapunten