laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
J3F3 43631 Hockeyclub Berlicum JF3   08:15 08:45 Veld 4  info
Fluiten: Loet Berends (JC2)
J6E1 56703 Rosmalen JE2   08:30 08:45 Veld 4  info
Fluiten: Puck Derks (MB3)
M6E10 43052 Rosmalen ME11   08:15 08:45 Veld 4  info
Fluiten: Maud Smith (MC5)
M6E8 42518 Rosmalen ME7   08:15 08:45 Veld 4  info
Fluiten: Demi op den Buijs (MB3)
07:45-10:00 uur: Gastouderdienst m6E8
J6E6 47428 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JE9   08:30 09:00 Veld 5  info
Fluiten: Veerle Klop (MC5)
J6E7 47528 V.M.H.& C.C. M.O.P. JE7   08:30 09:00 Veld 5  info
Fluiten: Evy Heuveling (MC3)
J8E2 45338 Rosmalen J8E1   08:30 09:00 Veld 3  info
Fluiten: Koen Geltink (Jongens B2 ZAAL)
M6E14 43268 Rosmalen ME13   08:30 09:00 Veld 5  info
Fluiten: Britt Brouwer (MC3)
M6E16 43274 Hockeyclub Berlicum ME4   08:30 09:00 Veld 5  info
Fluiten: Julian Klarenbeek (JB3)
M8E2 45993 V.M.H.& C.C. M.O.P. M8E2   08:45 09:00 Veld 3  info
Fluiten: Stijn Peters (Jongens B2 ZAAL)
MD2 54723 HC Oirschot MD1   08:30 09:00 Veld 2  info
Fluiten: Gijs Pollmann (JB1) en Floor van der Steeg (MB2)
M3F4 44595 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MF5   09:30 09:45 Veld 4  info
Fluiten: Olaf Huizenga (JC2)
M6E1 42483 Hockeyclub 's-Hertogenbosch ME2   10:00 10:15 Veld 4  info
Fluiten: Camiel van der Sanden (JB2)
J6E3 47172 Oss JE2   10:00 10:30 Veld 5  info
Fluiten: Lucas van Reeuwijk (Jongens C2 ZAAL)
J6E5 47182 MHC MEP JE2   10:00 10:30 Veld 5  info
Fluiten: Koen Geltink (Jongens B2 ZAAL)
J8E3 45341 Oss J8E2   10:00 10:30 Veld 3  info
Fluiten: Joris Megens (Jongens B2 ZAAL)
M6E12 43062 Hockeyclub 's-Hertogenbosch ME12   10:00 10:30 Veld 5  info
Fluiten: Puck Volkerink (MC1)
M6E9 43029 MHC MEP ME5   10:00 10:30 Veld 5  info
Fluiten: Yara Vrensen (MC1)
10:00-12:00 uur: Gastouderdienst M6E9
M8E3 46484 MHC MEP M8E3   10:15 10:30 Veld 3  info
Fluiten: Olivia Verhelst (MC1)
MA2 49741 V.M.H.& C.C. M.O.P. MA2   10:00 10:30 Veld 2  info
Fluiten: Bart Blom (H1) en Bas de Kok (H1)
JD1 48850 B.H.V. Push JD1   10:15 10:45 Veld 1  info
Fluiten: Matthieu Opdam (Trim) en Marc Lathouwers
M3F5 44601 MHCdeDommel MF5   10:15 10:45 Veld 4  info
Fluiten: David van de Ven (Jongens C3 ZAAL)
M8E6 46834 Oss M8E5   10:15 10:45 Veld 4  info
Fluiten: Lorijn de Wit (MB1)
MB4 51762 Liempde MB1   11:30 12:00 Veld 3  info
Fluiten: Eline Jorritsma (Jong Dames 2) en Sabine Bergmans (Jong Dames 2)
MD5 55910 Hockeyclub Berlicum MD2   11:30 12:00 Veld 5  info
Fluiten: Philine de Bruin (MB1) en Emma Volkerink (MB1)
JC1 17677 MHC de Reigers JC1   11:45 12:15 Veld 2  info
Fluiten: Jan van Eijk (Vet A) en Eric Lacquet (Vet A)
12:00-14:15 uur: Gastouderdienst fam. Huizenga & fam. Jansen (JC1)
MD3 54941 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MD6   11:30 12:15 Veld 4  info
Fluiten: Juul Berends (MB1) en Isis Staas (MB1)
JB1 16274 MMHC Voordaan JB1   12:00 12:30 Veld 1  info
Bondsscheidsrechters
MC3 53274 VMHC MC1   13:00 13:30 Veld 3  info
Fluiten: Inge Willemsen (Meisjes A3 ZAAL) en Emma Vissers (Meisjes A3 ZAAL)
MC5 53721 Geel-Zwart MC3   13:00 13:30 Veld 5  info
Fluiten: Filine Swets (MA3) en Marloes Rensing (Meisjes A3 ZAAL)
JC3 48360 Liempde JC1   13:15 13:45 Veld 4  info
Fluiten: Yenthe Vossen (MA2) en Indah Derks (MA2)
14:15-16:30 uur: Gastouderdienst fam. Hooft & fam. Van de Ven (JC3)
JC2 48354 V.M.H.& C.C. M.O.P. JC2   13:30 14:00 Veld 2  info
Fluiten: Jan van Eijk (Vet A) en Wim Hidding (Trim)
Verzamelen om 13:15 uur
MC1 52521 MHC DES MC1   13:45 14:15 Veld 1  info
Fluiten: Harm Pollmann en Marc Fischer
MB3 51244 C.M.H.C. CIVICUM MB1   14:45 15:15 Veld 3  info
Fluiten: Patrick van de Langenberg en Vincent van Os (Trim)
JB2 56521 Oss JB2   15:15 15:45 Veld 2  info
Rijden: Martijn de Kuiper, Sean Matthezing, Joris Megens, Stijn Peters, Camiel van der Sanden, Tijn Vervoort, Lucas de Vrieze, Wouter Wijers
Fluiten: Gilles van der Lans (Trim) en Alexander de Maret Tak
MA3 49989 Oss MA4   15:30 16:00 Veld 4  info
Fluiten: Lindsay van den Dungen (D1) en Kim Klaver (D1)
MB1 51237 HC Oranje Rood Oranje-Rood MB2   15:30 16:00 Veld 1  info
Fluiten: Bonne Biesma en Marc Fischer

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
J6E2 56703 Rosmalen JE1 0 08:30 08:45 uit -   info
M6E11 43052 Rosmalen ME10 0 08:15 08:45 uit -   info
M6E7 42518 Rosmalen ME8 0 08:15 08:45 uit -   info
J3F1 43565 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JF1 15 08:30 09:00 uit -   info
J8E1 45338 Rosmalen J8E2 0 08:30 09:00 uit -   info
M3F1 44488 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MF2 15 08:30 09:00 uit -   info
M3F2 44673 Oss MF3 30 08:15 09:00 uit -   info
M6E13 43268 Rosmalen ME14 0 08:30 09:00 uit -   info
M6E3 41872 Geel-Zwart ME1 30 08:15 09:00 uit -   info
M6E4 42252 V.M.H.& C.C. M.O.P. ME3 30 08:15 09:00 uit -   info
Rijden: Diecke van Rooij
M6E5 41691 MHC Bommelerwaard ME2 30 08:15 09:00 uit -   info
MD1 54265 B.H.V. Push MD1 45 07:45 09:00 uit -   info
MC6 52731 MHCdeDommel MC2 30 08:30 09:30 uit -   info
Rijden: Hannah Assmann, Lotte Brouwer, Merel van Soest
Let op: Uittenue mee!   
M8E4 46467 SMHC De Hopbel M8E2 30 09:00 09:45 uit -   info
M3F3 44423 Hockey Club Uden MF2 30 09:15 10:00 uit -   info
M6E15 42283 V.M.H.& C.C. M.O.P. ME9 30 09:00 10:00 uit -   info
M6E2 42240 V.M.H.& C.C. M.O.P. ME1 30 09:15 10:00 uit -   info
J3F2 43624 Oss JF1 30 09:15 10:15 uit -   info
JD3 48945 HC Gemert JD1 30 09:15 10:15 uit -   info
M8E5 45983 Hockey Club Uden M8E5 30 09:30 10:15 uit -   info
M6E6 41978 Mixed Hockey Club Heesch ME3 30 09:30 10:30 uit -   info
M8E1 46420 Hockeyclub 's-Hertogenbosch M8E2 15 10:00 10:30 uit -   info
MC2 52601 Hockeyclub Berlicum MC2 30 09:30 10:30 uit -   info
JD2 49144 HC Tilburg JD2 30 09:45 10:45 uit -   info
J6E4 47057 MHC MEP JE3 30 10:30 11:30 uit -   info
MD6 55762 VMHC MD5 30 11:15 12:15 uit -   info
MD4 55816 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MD7 15 11:45 12:30 uit -   info
MC7 54153 HC Gemert MC6 30 12:15 13:15 uit -   info
MC4 52734 MHCD MC2 30 12:30 13:30 uit -   info
MB5 52033 Mixed Hockey Club Heesch MB3 30 13:00 14:00 uit -   info
MA1 16235 DHV MA1 0 13:45 14:15 uit -   info
MB2 52280 HC Oranje Rood Oranje-Rood MB7 14:15 14:45 uit -   info
JC4 48301 Oss JC3 30 14:45 15:45 uit -   info
Rijden: Lars Hidding, Sander van Lokven, Tijs van den Oever
MA4 50470 Mixed Hockey Club Heesch MA3 30 14:45 15:45 uit -   info
JA1 47601 HC Etten-Leur JA1 45 14:45 16:00 uit -   info
JB3 56337 MHC MEP JB2 30 16:45 17:45 uit -   info
  Let op, tijd is aangepast!