H1

Ondersteuning

Functie Naam
Keeper Bram Ramers
Trainer Roderick Popelier
Coach Roderick Popelier
Coach Ramsey Seedorf
Manager Roderick Popelier

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Geel-Zwart H1 Basko H1 14:45
Geldrop H1 Concordia H1 14:45
HOD H1 Berkel-Enschot H1 14:45
Hopbel H1 Oss H1 14:45
MEP H1 Weert H1 14:45
Maastricht H1 Rosmalen H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Enschot H1 6 18 6 0 0
2 Oss H1 6 16 5 1 0
3 HOD H1 6 15 5 0 1
4 Geldrop H1 6 10 3 1 2
5 Maastricht H1 6 10 3 1 2
6 Weert H1 6 10 3 1 2
7 Rosmalen H1 6 8 2 2 2
8 Basko H1 6 5 1 2 3
9 Concordia H1 6 4 1 1 4
10 Geel-Zwart H1 6 3 1 0 5
11 Hopbel H1 6 3 1 0 5
12 MEP H1 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 okt Maastrichtse Hockey Club MHC H1 14:45 uit
4 nov SMHC De Hopbel H1 14:45 thuis - Veld 1
11 nov H.O.D. H1 14:45 uit
18 nov Oss H1 14:45 thuis - Veld 1
25 nov Berkel Enschot H1 14:45 uit
10 mrt HV Weert H1 n.n.b uit
17 mrt V.M.H.C. Basko H1 n.n.b uit
24 mrt R.H.C. Concordia H1 n.n.b thuis
31 mrt Hockey Geldrop H1 n.n.b uit
7 apr Geel-Zwart H1 n.n.b thuis
14 apr MHC MEP H1 n.n.b uit
5 mei Maastrichtse Hockey Club MHC H1 n.n.b thuis
12 mei SMHC De Hopbel H1 n.n.b uit
19 mei H.O.D. H1 n.n.b thuis
26 mei Oss H1 n.n.b uit
2 jun Berkel Enschot H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Geldrop H1 Hopbel H1 2-0
Rosmalen H1 Weert H1 2-4
Oss H1 Basko H1 5-0
Concordia H1 HOD H1 2-3
Geel-Zwart H1 Maastricht H1 1-5
MEP H1 Berkel-Enschot H1 3-5
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Oss H1 Concordia H1 4-0
Berkel-Enschot H1 Weert H1 4-0
Rosmalen H1 Basko H1 4-2
Hopbel H1 Geel-Zwart H1 0-1
Maastricht H1 MEP H1 3-2
HOD H1 Geldrop H1 2-3
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
MEP H1 Hopbel H1 1-2
Basko H1 Weert H1 2-2
Maastricht H1 Berkel-Enschot H1 1-4
Concordia H1 Rosmalen H1 7-3
Geldrop H1 Oss H1 1-3
Geel-Zwart H1 HOD H1 2-3
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Berkel-Enschot H1 Basko H1 4-0
Oss H1 Geel-Zwart H1 3-1
Weert H1 Concordia H1 4-3
Rosmalen H1 Geldrop H1 5-5
HOD H1 MEP H1 2-1
Hopbel H1 Maastricht H1 1-4
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Geldrop H1 Weert H1 4-2
MEP H1 Oss H1 0-2
Maastricht H1 HOD H1 0-4
Geel-Zwart H1 Rosmalen H1 2-3
Hopbel H1 Berkel-Enschot H1 2-5
Concordia H1 Basko H1 2-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Berkel-Enschot H1 Concordia H1 2-1
HOD H1 Hopbel H1 5-1
Rosmalen H1 MEP H1 1-1
Basko H1 Geldrop H1 3-2
Weert H1 Geel-Zwart H1 2-1
Oss H1 Maastricht H1 3-3