Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 5 december 2021
Tijd T/U Team Tegen team
12:10 Uit MD5 V.M.H.& C.C. M.O.P. MD5

H1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Guido Petit Dit De La Roche
Trainer Harmen Spijkers
Coach Guido Petit Dit De La Roche
Coach Harmen Spijkers
Manager Frank Verhees

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bemmel H1 Rosmalen H1
Concordia H1 Gemert H1
Heeze H1 Venray H1
Nuenen H1 Beuningen H1
Scoop H1 Apeliotes H1 14:45
Uden H1 Oedenrode H1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Apeliotes H1 11 28 9 1 1
2 Beuningen H1 11 23 7 2 2
3 Bemmel H1 11 22 7 1 3
4 Oedenrode H1 11 20 6 2 3
5 Scoop H1 11 19 6 1 4
6 Rosmalen H1 11 17 4 5 2
7 Venray H1 11 16 5 1 5
8 Nuenen H1 11 16 5 1 5
9 Gemert H1 11 11 3 2 6
10 Uden H1 11 7 2 1 8
11 Concordia H1 11 6 2 0 9
12 Heeze H1 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt MHC Bemmel 800 H1 n.n.b uit
20 mrt Nuenen H1 n.n.b thuis
25 mrt THCC De Kromhouters H1 n.n.b thuis
27 mrt MHCBeuningen H1 n.n.b uit
3 apr R.H.C. Concordia H1 n.n.b thuis
10 apr N.S.H.C. Apeliotes H1 n.n.b thuis
24 apr Sint Oedenrode H1 n.n.b uit
8 mei MHCV H1 n.n.b thuis
15 mei HC Gemert H1 n.n.b uit
22 mei HOCKEY HEEZE H1 n.n.b thuis
29 mei Hockey Club Uden H1 n.n.b uit
12 jun HC Scoop H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Oedenrode H1 Uden H1 2-1
Venray H1 Heeze H1 5-3
Apeliotes H1 Scoop H1 7-2
Beuningen H1 Nuenen H1 4-1
Gemert H1 Concordia H1 3-4
Rosmalen H1 Bemmel H1 2-3
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Uden H1 Venray H1 7-5
Nuenen H1 Rosmalen H1 2-2
Heeze H1 Gemert H1 1-3
Bemmel H1 Apeliotes H1 1-2
Scoop H1 Oedenrode H1 2-0
Concordia H1 Beuningen H1 1-4
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Venray H1 Scoop H1 3-5
Apeliotes H1 Nuenen H1 4-0
Gemert H1 Uden H1 7-2
Heeze H1 Concordia H1 1-3
Oedenrode H1 Bemmel H1 2-1
Rosmalen H1 Beuningen H1 2-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Concordia H1 Rosmalen H1 0-5
Beuningen H1 Apeliotes H1 2-2
Scoop H1 Gemert H1 1-2
Uden H1 Heeze H1 1-1
Nuenen H1 Oedenrode H1 7-1
Bemmel H1 Venray H1 4-5
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Gemert H1 Bemmel H1 3-3
Oedenrode H1 Beuningen H1 2-1
Venray H1 Nuenen H1 3-5
Uden H1 Concordia H1 3-2
Apeliotes H1 Rosmalen H1 3-2
Heeze H1 Scoop H1 1-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Concordia H1 Apeliotes H1 2-5
Beuningen H1 Venray H1 3-2
Bemmel H1 Heeze H1 4-1
Scoop H1 Uden H1 2-0
Rosmalen H1 Oedenrode H1 3-3
Nuenen H1 Gemert H1 3-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Uden H1 Bemmel H1 4-5
Gemert H1 Beuningen H1 1-4
Heeze H1 Nuenen H1 3-1
Scoop H1 Concordia H1 1-0
Oedenrode H1 Apeliotes H1 0-3
Venray H1 Rosmalen H1 3-4
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Beuningen H1 Heeze H1 9-0
Rosmalen H1 Gemert H1 3-3
Bemmel H1 Scoop H1 1-0
Apeliotes H1 Venray H1 2-3
Nuenen H1 Uden H1 3-1
Concordia H1 Oedenrode H1 1-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Scoop H1 Nuenen H1 2-0
Uden H1 Beuningen H1 0-3
Bemmel H1 Concordia H1 2-1
Gemert H1 Apeliotes H1 2-3
Venray H1 Oedenrode H1 3-3
Heeze H1 Rosmalen H1 2-3
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Venray H1 Concordia H1 5-1
Rosmalen H1 Uden H1 8-0
Oedenrode H1 Gemert H1 3-2
Nuenen H1 Bemmel H1 1-2
Beuningen H1 Scoop H1 3-0
Apeliotes H1 Heeze H1 8-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Uden H1 Apeliotes H1 2-7
Scoop H1 Rosmalen H1 1-1
Bemmel H1 Beuningen H1 2-1
Gemert H1 Venray H1 1-2
Concordia H1 Nuenen H1 1-2
Heeze H1 Oedenrode H1 1-6