Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

D1

Ondersteuning

Functie Naam

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Schaerweijde D1 22 50 16 2 4
2 Gooische D1 22 49 15 4 3
3 Cartouche D1 22 39 11 6 5
4 Zwolle D1 22 32 9 5 8
5 HOD D1 22 30 9 3 10
6 Almere D1 22 30 8 6 8
7 Terriërs D1 22 30 7 9 6
8 Xenios D1 22 30 7 9 6
9 Eindhoven D1 22 24 6 6 10
10 Houten D1 22 20 5 5 12
11 Rosmalen D1 22 19 5 4 13
12 AMVJ D1 22 11 2 5 15

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 aug MHC De Warande D1 n.n.b thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Eindhoven D1 Schaerweijde D1 (0-2)final
AMVJ D1 Xenios D1 (2-5)final
Cartouche D1 Rosmalen D1 (4-2)final
Almere D1 Zwolle D1 (4-3)final
Gooische D1 Houten D1 (2-0)final
HOD D1 Terriërs D1 (4-3)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Terriërs D1 Cartouche D1 (1-0)final
Houten D1 HOD D1 (1-4)final
Zwolle D1 Eindhoven D1 (7-1)final
Rosmalen D1 Almere D1 (2-1)final
Xenios D1 Gooische D1 (0-0)final
Schaerweijde D1 AMVJ D1 (2-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Eindhoven D1 Rosmalen D1 (0-0)final
AMVJ D1 Zwolle D1 (2-2)final
HOD D1 Gooische D1 (3-3)final
Cartouche D1 Houten D1 (2-1)final
Almere D1 Terriërs D1 (2-2)final
Schaerweijde D1 Xenios D1 (3-0)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Terriërs D1 Eindhoven D1 (4-2)final
Houten D1 Almere D1 (2-4)scheduled
Xenios D1 HOD D1 (2-0)final
Zwolle D1 Schaerweijde D1 (1-4)final
Rosmalen D1 AMVJ D1 (3-3)final
Gooische D1 Cartouche D1 (1-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Eindhoven D1 Houten D1 (4-2)final
AMVJ D1 Terriërs D1 (0-3)final
Cartouche D1 HOD D1 (7-2)final
Almere D1 Gooische D1 (1-0)final
Schaerweijde D1 Rosmalen D1 (2-1)final
Zwolle D1 Xenios D1 (3-5)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Houten D1 AMVJ D1 (0-0)final
Gooische D1 Eindhoven D1 (3-1)final
Rosmalen D1 Zwolle D1 (1-4)scheduled
Terriërs D1 Schaerweijde D1 (2-1)final
HOD D1 Almere D1 (3-2)final
Xenios D1 Cartouche D1 (0-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Rosmalen D1 Xenios D1 (2-1)final
Almere D1 Cartouche D1 (1-1)final
Schaerweijde D1 Houten D1 (4-1)final
Zwolle D1 Terriërs D1 (3-3)final
Eindhoven D1 HOD D1 (0-1)final
AMVJ D1 Gooische D1 (1-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
HOD D1 AMVJ D1 (1-0)final
Cartouche D1 Eindhoven D1 (3-0)final
Terriërs D1 Rosmalen D1 (2-2)final
Houten D1 Zwolle D1 (4-4)final
Gooische D1 Schaerweijde D1 (2-1)final
Xenios D1 Almere D1 (0-5)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Schaerweijde D1 HOD D1 (4-2)final
Terriërs D1 Xenios D1 (0-0)final
Eindhoven D1 Almere D1 (1-1)final
AMVJ D1 Cartouche D1 (1-1)final
Zwolle D1 Gooische D1 (2-2)final
Rosmalen D1 Houten D1 (3-4)scheduled
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Eindhoven D1 Xenios D1 (1-4)final
Cartouche D1 Schaerweijde D1 (2-2)final
Almere D1 AMVJ D1 (5-1)scheduled
Gooische D1 Rosmalen D1 (2-1)final
HOD D1 Zwolle D1 (0-3)final
Houten D1 Terriërs D1 (4-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Schaerweijde D1 Almere D1 (2-0)scheduled
Zwolle D1 Cartouche D1 (3-1)final
Rosmalen D1 HOD D1 (0-2)final
Terriërs D1 Gooische D1 (0-0)final
AMVJ D1 Eindhoven D1 (2-3)final
Xenios D1 Houten D1 (2-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Zwolle D1 Almere D1 (1-3)final
Rosmalen D1 Cartouche D1 (3-5)final
Terriërs D1 HOD D1 (3-1)final
Xenios D1 AMVJ D1 (2-1)final
Schaerweijde D1 Eindhoven D1 (3-1)final
Houten D1 Gooische D1 (1-3)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Eindhoven D1 Zwolle D1 (1-4)final
AMVJ D1 Schaerweijde D1 (0-1)final
Cartouche D1 Terriërs D1 (1-0)final
Almere D1 Rosmalen D1 (4-3)final
Gooische D1 Xenios D1 (4-0)scheduled
HOD D1 Houten D1 (3-3)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Houten D1 Cartouche D1 (2-5)final
Gooische D1 HOD D1 (4-2)final
Rosmalen D1 Eindhoven D1 (4-2)final
Terriërs D1 Almere D1 (1-1)final
Xenios D1 Schaerweijde D1 (0-4)final
Zwolle D1 AMVJ D1 (5-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Schaerweijde D1 Zwolle D1 (1-3)final
Eindhoven D1 Terriërs D1 (2-2)final
AMVJ D1 Rosmalen D1 (2-1)scheduled
Cartouche D1 Gooische D1 (1-5)final
Almere D1 Houten D1 (2-3)final
HOD D1 Xenios D1 (1-1)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Gooische D1 Almere D1 (6-4)final
HOD D1 Cartouche D1 (5-3)final
Houten D1 Eindhoven D1 (1-1)final
Rosmalen D1 Schaerweijde D1 (0-1)final
Terriërs D1 AMVJ D1 (4-2)final
Xenios D1 Zwolle D1 (2-2)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Eindhoven D1 Gooische D1 (1-0)final
Cartouche D1 Xenios D1 (2-2)final
Almere D1 HOD D1 (5-6)final
Schaerweijde D1 Terriërs D1 (2-1)final
Zwolle D1 Rosmalen D1 (3-4)final
AMVJ D1 Houten D1 (2-3)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
HOD D1 Eindhoven D1 (1-2)final
Cartouche D1 Almere D1 (2-1)final
Houten D1 Schaerweijde D1 (2-3)final
Gooische D1 AMVJ D1 (5-0)final
Xenios D1 Rosmalen D1 (4-1)final
Terriërs D1 Zwolle D1 (1-3)final
ZONDAG 28 APRIL 2024
Schaerweijde D1 Gooische D1 (1-0)scheduled
AMVJ D1 HOD D1 (4-2)final
Eindhoven D1 Cartouche D1 (1-1)final
Rosmalen D1 Terriërs D1 (4-4)final
Almere D1 Xenios D1 (2-2)final
Zwolle D1 Houten D1 (1-2)final
ZONDAG 5 MEI 2024
Cartouche D1 AMVJ D1 (10-1)final
Almere D1 Eindhoven D1 (1-3)final
Gooische D1 Zwolle D1 (1-0)final
HOD D1 Schaerweijde D1 (0-2)final
Houten D1 Rosmalen D1 (0-4)final
Xenios D1 Terriërs D1 (1-1)final
ZONDAG 12 MEI 2024
AMVJ D1 Almere D1 (1-5)final
Terriërs D1 Houten D1 (2-0)final
Rosmalen D1 Gooische D1 (2-4)final
Zwolle D1 HOD D1 (6-0)final
Xenios D1 Eindhoven D1 (2-3)final
Schaerweijde D1 Cartouche D1 (3-4)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Almere D1 Schaerweijde D1 (1-1)final
HOD D1 Rosmalen D1 (4-2)final
Cartouche D1 Zwolle D1 (4-2)final
Houten D1 Xenios D1 (1-1)scheduled
Gooische D1 Terriërs D1 (2-1)final
Eindhoven D1 AMVJ D1 (2-2)final