laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
ZMD4 36672 MHCD MD3   08:30 09:00 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Tommy Kuijlaars (ZJA1) en Ward Broos (JA1)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen
ZAALBLOK 36273 ZAAL Drunen MD3 - Oranje-Rood MD9   09:50 09:50 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Tommy Kuijlaars (ZJA1) en Ward Broos (JA1)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen
ZDJ1 27871 HC Tilburg DJ1   09:50 10:20 BOXTEL
Braken Boxtel, De
De Braken 1a
5282JJ BOXTEL
hal: Veld 1
ZMD4 36467 HC Oranje Rood MD9   10:10 10:40 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Karlijn de Kok (ZDJ2) en Katelijne Boon (ZDJ2)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen
ZJD3 34157 HC Gemert JD2   10:20 10:50 OIRSCHOT
Rijden: Joris Hoogendoorn, Daan Kitslaar, Finn van der Zanden
Kemmer, De
Bloemendaal 5
5688GP OIRSCHOT
hal: veld DEF
ZMD3 29097 MHC MEP MD2   11:00 11:30 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Marleen Hollanders (Jong Dames 2) en Karlijn de Kok (ZDJ2)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen
ZAALBLOK 28917 ZAAL MEP MD2 - DES MD2   12:20 12:20 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Eline Jorritsma (ZDJ2) en Katelijne Boon (ZDJ2)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen
ZJA1 38402 B.H.V. Push JA2   11:50 12:20 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 2
ZJD1 33748 MHC MEP JD1   12:00 12:30 ROSMALEN
Fluiten: Nienke Kok
De Hazelaar 1
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 2, Rosmalen
ZMD3 29302 MHC DES MD2   12:40 13:10 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Eline Jorritsma (ZDJ2) en Marleen Hollanders (Jong Dames 2)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen
ZAALBLOK 34168 ZAAL Breda JD1 - MEP JD1   13:20 13:20 ROSMALEN
Fluiten: Nienke Kok
De Hazelaar 1
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 2, Rosmalen
ZMD1 34650 B.N.M.H.C. Zwart-Wit MD1   13:30 14:00 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Vincent van Os (Vet C) en Alexander de Maret Tak
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen
ZJD1 33953 BH&BC Breda JD1   13:40 14:10 ROSMALEN
Fluiten: Nienke Kok
De Hazelaar 1
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 2, Rosmalen
ZAALBLOK 34449 ZAAL Scoop MD1 - Zwart-Wit MD1   14:50 14:50 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Vincent van Os (Vet C) en Alexander de Maret Tak
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen
ZJC1 32251 B.N.M.H.C. Zwart-Wit JC1   14:20 14:50 TILBURG
Fluiten: Jan van Eijk (Vet A)
Blaak, De
Grebbe 65
5032RR TILBURG
hal: Were Di
ZJC2 33275 H.O.D. JC2   14:20 14:50 GOIRLE
Wissel, De
De Schietberg 8
5051NZ GOIRLE
hal: Goirle
ZJC3 26318 MHCdeDommel JC1   14:30 15:00 ROSMALEN
Fluiten: Felix Richelle (ZH1) en Tim Verspeek (H1)
De Hazelaar 1
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 2, Rosmalen
ZMB1 35150 MHC DES MB1   15:00 15:30 ROSMALEN
Fluiten: Nienke Kok
De Hazelaar 1
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 1, Rosmalen
ZMD1 34855 HC Scoop MD1   15:10 15:40 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Alexander de Maret Tak en Vincent van Os (Vet C)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen
ZAALBLOK 26355 ZAAL Dommel JC1 - Were Di JC3   15:50 15:50 ROSMALEN
Fluiten: Hidde Klamer (H1) en Tim Verspeek (H1)
De Hazelaar 1
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 2, Rosmalen
ZAALBLOK 35554 ZAAL DES MB1 - Drunen MB1   16:20 16:20 ROSMALEN
De Hazelaar 1
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 1, Rosmalen
ZDJ2 25920 HC Helmond DJ3   16:00 16:30 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Marc van Hooft
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen
ZJC3 26281 Were Di Tilburg JC3   16:10 16:40 ROSMALEN
Fluiten: Felix Richelle (ZH1) en Hidde Klamer (H1)
De Hazelaar 1
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 2, Rosmalen
ZMA3 34186 Liempde MA3   16:20 16:50 NISTELRODE
Overbeek, De
De Hoef 23a
5388EL NISTELRODE
hal: HDL
ZMB1 35355 MHCD MB1   16:40 17:10 ROSMALEN
Fluiten: Nienke Kok
De Hazelaar 1
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 1, Rosmalen
ZAALBLOK 25996 ZAAL Helmond DJ3 - Dommel DJ2   17:20 17:20 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Marc van Hooft
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen
ZMA2 36033 V.M.H.C. Geel-Zwart MA2   16:50 17:20 HAAREN
Sprankel, De
Sportlaantje 8
5076AM HAAREN
hal: MOP
ZDJ2 25957 MHCdeDommel DJ2   17:40 18:10 'S-HERTOGENBOSCH
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
ZMD2 31759 HC Oranje Rood MD3 0 08:30 09:00 EINDHOVEN
Let op: Uittenue mee!   
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 3, OR
ZDJ1 27837 MHC MEP DJ1 0 09:00 09:30 BOXTEL
Braken Boxtel, De
De Braken 1a
5282JJ BOXTEL
hal: Veld 1
ZMD2 31381 HC Helmond MD1 0 09:20 09:50 EINDHOVEN
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 3, OR
ZJD3 33958 HC Oirschot JD1 0 11:10 11:40 OIRSCHOT
Let op: Uittenue mee!   
Kemmer, De
Bloemendaal 5
5688GP OIRSCHOT
hal: veld DEF
ZJA1 38409 HC Tilburg JA1 0 12:40 13:10 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 2
ZJC1 32455 Were Di Tilburg JC1 0 13:30 14:00 TILBURG
Fluiten: Jan van Eijk (Vet A)
Blaak, De
Grebbe 65
5032RR TILBURG
hal: Were Di
ZJC2 33685 M.H.C. Goirle JC1 0 13:30 14:00 GOIRLE
Wissel, De
De Schietberg 8
5051NZ GOIRLE
hal: Goirle
ZMC3 36132 B.H.V. Push MC4 0 14:35 15:05 VLIJMEN
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Vlijmen
ZMC3 35912 VMHC MC2 0 15:25 15:55 VLIJMEN
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Vlijmen
ZMA2 35639 V.M.H.& C.C. M.O.P. MA2 0 16:00 16:30 HAAREN
Sprankel, De
Sportlaantje 8
5076AM HAAREN
hal: MOP
ZJH1 26370 V.M.H.C. Basko HJ1 0 16:50 17:20 ETTEN-LEUR
Turfschip, Het
Schipperstraat 2
4871KK ETTEN-LEUR
hal: veld 1
ZMA3 33977 mixed hockeyclub HDL MA2 0 17:10 17:40 NISTELRODE
Overbeek, De
De Hoef 23a
5388EL NISTELRODE
hal: HDL
ZJH1 26407 HC Etten-Leur HJ1 0 17:40 18:10 ETTEN-LEUR
Turfschip, Het
Schipperstraat 2
4871KK ETTEN-LEUR
hal: veld 1