laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
JO12-3 MHC Bommelerwaard JO12-1   08:15 08:45 Veld 1  info
Fluiten: Stijn Bos (JO16-1) en Jesse Veld (JO16-1)
MO10-4 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO10-5   08:30 08:45 Veld 3 AB info
Fluiten: Julia Breukel (MO14-6)
MO12-3 MHC Bommelerwaard MO12-1   08:00 08:45 Veld 4  info
Fluiten: Carlijne Doornweerd (MO18-5) en Benthe ter Berg (MO18-5)
JO12-2 HC Tilburg JO12-2   08:30 09:00 Veld 2  info
Fluiten: Vincent van Os (Trim hele groep ) en Rianne Helmes
MO8-3 mixed hockeyclub HDL MO8-1   08:45 09:00 Veld 5 D info
MO8-4 MHC MEP MO8-3   08:45 09:00 Veld 5 C info
MO9-5 Hockey Club Uden MO9-4   08:30 09:00 Veld 5 B info
MO9-6 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO9-3   08:30 09:00 Veld 5 A info
JO10-2 SMHC De Hopbel JO10-1   09:45 10:15 Veld 3 CD info
Fluiten: Joris Hoogendoorn (JO14-2)
JO9-1 V.M.H.& C.C. M.O.P. JO9-1   10:00 10:15 Veld 5 D info
MO10-3 Mixed Hockey Club Heesch MO10-1   10:00 10:15 Veld 3 AB info
Fluiten: Pleun van Eenbergen (MO14-7)
MO8-2 V.M.H.& C.C. M.O.P. MO8-3   10:00 10:15 Veld 5 A info
MO9-1 Mixed Hockey Club Heesch MO9-1   10:00 10:15 Veld 5 C info
MO9-3 V.M.H.& C.C. M.O.P. MO9-4   09:45 10:15 Veld 5 B info
MO14-5 Hockey Club Uden MO14-4   10:00 10:30 Veld 4  info
Fluiten: Milou van Oirschot (MO16-5) en Lauranne Lensing (MO16-5)
MO16-4 mixed hockeyclub HDL MO16-2   10:00 10:30 Veld 1  info
Let op tijd gewijzigd
MO18-6 Hockeyclub Berlicum MO18-3   10:15 10:45 Veld 2  info
Fluiten: Carolien Plevier en Vincent van Os (Trim hele groep )
MO14-6 V.M.H.C. Geel-Zwart MO14-3   11:15 11:45 Veld 5  info
Fluiten: Perijn van der Lans (MO18-4) en Sarah van der Donk (MO18-4)
MO18-5 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO18-7   11:15 11:45 Veld 3  info
MO14-7 VMHC MO14-4   11:45 12:15 Veld 4  info
Fluiten: Maaike van de Langenberg (MO18-4) en Zoƫ Sars (MO18-4)
MO18-1 Loenense MHC MO18-1   12:00 12:30 Veld 1  info
Fluiten: Harm Pollmann en Eric Lacquet
Let op tijd gewijzigd
JO14-2 Berkel Enschot JO14-1   12:15 12:45 Veld 2  info
Fluiten: Bram van Peursem (H1) en Marc Fischer
MO12-6 VMHC MO12-2   13:00 13:30 Veld 5  info
Fluiten: Sofie Lenssen (MO18-6) en Sanne-Sofie Mimpen (MO18-6)
MO16-5 V.M.H.& C.C. M.O.P. MO16-4   13:00 13:30 Veld 3  info
Fluiten: Juliette Brukker (MO18-5) en Merlijn de Jong (MO18-5)
MO12-4 M.H.C. Goirle MO12-2   13:30 14:00 Veld 4  info
Fluiten: Olivia Zuiderwijk (MO16-4) en Nienke Verhoeven (MO16-4)
MO14-1 B.H.V. Push MO14-1   13:30 14:15 Veld 1  info
Fluiten: Evelien Lemmens (D1) en Bente Pieters (D1)
JO12-1 HC Oranje Rood JO12-1   14:00 14:30 Veld 2  info
Fluiten: Tijn Musters (H1) en Fleur Spek
MO12-5 MHCdeDommel MO12-3   14:45 15:15 Veld 5  info
Fluiten: Lyna Harkema (MO18-5) en Lise van Ass (MO18-5)
MO12-9 MHC DES MO12-6   14:45 15:15 Veld 3  info
Fluiten: Tess Kraijenoord (MO18-6) en Fenne Janssen (MO18-6)
JO16-3 M.H.C. Goirle JO16-2   15:15 15:45 Veld 4  info
Fluiten: Ronald van Soest en Gilles van der Lans (Trim Blauw)
JO16-1 BH&BC Breda JO16-2   15:15 16:15 Veld 1  info
Fluiten: Marc Lathouwers en Remko Lugten
MO18-4 Mixed Hockey Club Heesch MO18-3   16:00 16:30 Veld 2  info
Fluiten: Joris Leemans (JO18-1) en Cas van Oostrum (JO18-1)

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
JO10-1 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JO10-1 15 07:45 08:30 uit - KG Zand  info
JO9-3 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JO9-3 15 07:45 08:30 uit - KG Zand  info
MO10-2 Oss MO10-2 30 07:45 08:30 uit - KG Zand  info
MO12-1 B.N.M.H.C. Zwart-Wit MO12-1 45 07:00 08:30 uit - KG Water  info
Rijden: Dasha van Luijtelaar, Isabeau van der Meulen, Puck Pijnenburg, Isabel Severens, Julia Stals
MO12-2 V.M.H.& C.C. M.O.P. MO12-2 30 07:30 08:30 uit - KG Water  info
Rijden: Floor van Abeelen, Fiene van den Langenberg, Meis Pijnenburg, Floor van Schijndel
MO14-2 MHC MEP MO14-2 30 07:30 08:30 uit - KG Water  info
MO9-2 V.M.H.& C.C. M.O.P. MO9-2 30 07:30 08:30 uit - KG Zand  info
MO16-2 Oss MO16-2 30 07:30 08:45 uit - KG Water  info
Rijden: Danne Leenders, Jasmijn van de Par, Josefien Poels, Aafje Poppelaars
MO14-3 Oss MO14-2 30 08:00 09:00 uit - KG Water  info
MO8-5 Mixed Hockey Club Heesch MO8-3 30 08:15 09:15 uit - KG Zand  info
MO9-4 SMHC De Hopbel MO9-1 30 08:15 09:15 uit - KG Zand  info
JO9-2 V.M.H.& C.C. M.O.P. JO9-4 30 08:45 09:30 uit - KG Zand  info
MO8-1 SMHC De Hopbel MO8-2 30 09:00 09:45 uit - KG Semi  info
MO12-8 MHC MEP MO12-4 30 08:50 09:50 uit - KG Zand  info
JO8-1 Hockeyclub Berlicum JO8-1 30 09:30 10:15 uit - KG Zand  info
JO12-4 Berkel Enschot JO12-3 30 09:45 10:45 uit - KG Zand  info
Rijden: Olivier Heijmans, Pim Jansen, Rens Nieborg
JO16-2 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JO16-3 15 09:45 10:45 uit - KG Water  info
MO16-3 MHCD MO16-1 30 09:30 10:45 uit - KG Zand  info
MO10-1 Hockey Club Uden MO10-2 30 10:15 11:00 uit - KG Water  info
Rijden: Benthe Ketelaars
JO8-2 MHC MEP JO8-2 30 0 0 uit - KG Zand  info
MO12-7 Oss MO12-4 30 10:45 11:45 uit - KG Zand  info
JO18-1 HC Oranje Rood JO18-2 11:40 12:10 uit - KG Water  info
MO16-1 Klein Zwitserland MO16-1 40 10:45 12:10 uit - KG Water  info
JO14-3 MHC Bommelerwaard JO14-1 30 11:40 12:40 uit - KG Water  info
JO18-3 Nuenen JO18-2 45 11:45 13:00 uit - KG Water  info
MO14-4 Oss MO14-4 30 12:20 13:20 uit - KG Zand  info
JO18-2 MHC Bommelerwaard JO18-1 30 13:30 14:30 uit - KG Water  info
Rijden: Niels Jansen, Bram Meijer, Rik Nieuwenhuis
MO18-3 MHC Boxmeer MO18-1 45 13:15 14:30 uit - KG Zand  info
JO14-1 BH&BC Breda JO14-1 45 14:35 15:50 uit - KG Water  info
Rijden: Thymo Klein, Dante Mimpen, Maarten van de Par, Jasper Smulders
MO18-2 MHC Bommelerwaard MO18-1 30 15:20 16:20 uit - KG Water  info
MO14-8 MHC DES MO14-5 30 15:30 16:30 uit - KG Zand  info
MO16-6 Nuenen MO16-3 45 15:45 17:00 uit - KG Water  info