Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit J6E6 V.M.H.C. Geel-Zwart J6E1

D1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Joost van Lith
Trainer Laurens Spijkers
Coach Joost van Lith
Coach Laurens Spijkers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Best D1 Weert D1 12:45
Delta Venlo D1 Maastricht D1 12:45
Geldrop D1 HOD D1 12:45
HCAS D1 Geel-Zwart D1 12:45
MEP D1 Hopbel D1 12:45
Rosmalen D1 Berkel-Enschot D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HOD D1 21 48 15 3 3
2 Rosmalen D1 21 47 14 5 2
3 Delta Venlo D1 21 39 12 3 6
4 Geel-Zwart D1 21 36 11 3 7
5 Maastricht D1 21 32 9 5 7
6 Geldrop D1 21 32 9 5 7
7 MEP D1 21 26 7 5 9
8 HCAS D1 21 24 7 3 11
9 Hopbel D1 21 23 7 2 12
10 Weert D1 21 23 6 5 10
11 Berkel-Enschot D1 21 20 6 2 13
12 Best D1 21 6 1 3 17

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 mei Berkel Enschot D1 12:45 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
MEP D1 Weert D1 3-2
Berkel-Enschot D1 Maastricht D1 0-1
Geldrop D1 Hopbel D1 2-1
Best D1 Delta Venlo D1 1-2
Rosmalen D1 Geel-Zwart D1 1-1
HCAS D1 HOD D1 2-3
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Hopbel D1 HCAS D1 2-3
Geel-Zwart D1 Berkel-Enschot D1 4-1
Weert D1 Geldrop D1 2-2
Maastricht D1 Best D1 2-1
HOD D1 Rosmalen D1 4-4
Delta Venlo D1 MEP D1 1-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Geldrop D1 Delta Venlo D1 1-1
Rosmalen D1 Hopbel D1 6-2
MEP D1 Best D1 5-1
Geel-Zwart D1 Maastricht D1 2-2
HCAS D1 Weert D1 3-1
Berkel-Enschot D1 HOD D1 2-7
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
HOD D1 Geel-Zwart D1 4-0
Delta Venlo D1 HCAS D1 3-1
Hopbel D1 Berkel-Enschot D1 5-0
Best D1 Geldrop D1 1-1
Maastricht D1 MEP D1 2-1
Weert D1 Rosmalen D1 1-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Berkel-Enschot D1 Weert D1 0-0
HOD D1 Maastricht D1 5-3
Geldrop D1 MEP D1 3-2
Rosmalen D1 Delta Venlo D1 3-0
HCAS D1 Best D1 3-2
Geel-Zwart D1 Hopbel D1 3-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Delta Venlo D1 Berkel-Enschot D1 7-1
Weert D1 Geel-Zwart D1 2-1
Maastricht D1 Geldrop D1 3-2
MEP D1 HCAS D1 2-2
Hopbel D1 HOD D1 1-1
Best D1 Rosmalen D1 2-3
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
HOD D1 Weert D1 1-1
Hopbel D1 Maastricht D1 1-3
Rosmalen D1 MEP D1 3-0
Geel-Zwart D1 Delta Venlo D1 2-2
Berkel-Enschot D1 Best D1 3-1
HCAS D1 Geldrop D1 1-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Delta Venlo D1 HOD D1 8-3
Maastricht D1 HCAS D1 3-0
MEP D1 Berkel-Enschot D1 5-2
Best D1 Geel-Zwart D1 0-1
Weert D1 Hopbel D1 4-2
Geldrop D1 Rosmalen D1 1-3
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Rosmalen D1 HCAS D1 3-2
Weert D1 Maastricht D1 2-1
Berkel-Enschot D1 Geldrop D1 2-1
Hopbel D1 Delta Venlo D1 4-0
HOD D1 Best D1 6-2
Geel-Zwart D1 MEP D1 3-1
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Best D1 Hopbel D1 5-1
Delta Venlo D1 Weert D1 3-1
HCAS D1 Berkel-Enschot D1 5-1
Rosmalen D1 Maastricht D1 1-1
Geldrop D1 Geel-Zwart D1 3-1
MEP D1 HOD D1 1-4
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Berkel-Enschot D1 Rosmalen D1 1-2
HOD D1 Geldrop D1 5-1
Weert D1 Best D1 4-1
Maastricht D1 Delta Venlo D1 3-2
Hopbel D1 MEP D1 1-2
Geel-Zwart D1 HCAS D1 3-2
ZONDAG 13 MAART 2022
Weert D1 MEP D1 1-1
Maastricht D1 Berkel-Enschot D1 1-4
Delta Venlo D1 Best D1 5-1
HOD D1 HCAS D1 3-0
Hopbel D1 Geldrop D1 2-2
Geel-Zwart D1 Rosmalen D1 3-1
ZONDAG 20 MAART 2022
HCAS D1 Hopbel D1 4-3
Rosmalen D1 HOD D1 5-1
Best D1 Maastricht D1 5-5
Geldrop D1 Weert D1 2-1
Berkel-Enschot D1 Geel-Zwart D1 3-1
MEP D1 Delta Venlo D1 2-3
ZONDAG 27 MAART 2022
Weert D1 HCAS D1 2-0
Delta Venlo D1 Geldrop D1 6-1
Maastricht D1 Geel-Zwart D1 2-3
Hopbel D1 Rosmalen D1 4-1
Best D1 MEP D1 1-4
HOD D1 Berkel-Enschot D1 9-0
ZONDAG 3 APRIL 2022
Rosmalen D1 Weert D1 4-1
Berkel-Enschot D1 Hopbel D1 1-3
Geel-Zwart D1 HOD D1 3-1
MEP D1 Maastricht D1 1-1
HCAS D1 Delta Venlo D1 3-2
Geldrop D1 Best D1 4-0
ZONDAG 10 APRIL 2022
Best D1 HCAS D1 0-3
Maastricht D1 HOD D1 1-3
Hopbel D1 Geel-Zwart D1 3-1
MEP D1 Geldrop D1 2-2
Weert D1 Berkel-Enschot D1 4-2
Delta Venlo D1 Rosmalen D1 0-2
ZONDAG 24 APRIL 2022
HCAS D1 MEP D1 2-3
Geel-Zwart D1 Weert D1 3-2
Geldrop D1 Maastricht D1 2-1
HOD D1 Hopbel D1 5-1
Rosmalen D1 Best D1 9-3
Berkel-Enschot D1 Delta Venlo D1 0-5
ZONDAG 1 MEI 2022
Maastricht D1 Hopbel D1 4-3
MEP D1 Rosmalen D1 0-4
Weert D1 HOD D1 1-5
Delta Venlo D1 Geel-Zwart D1 5-3
Geldrop D1 HCAS D1 3-1
Best D1 Berkel-Enschot D1 1-1
ZONDAG 8 MEI 2022
HOD D1 Delta Venlo D1 6-4
Rosmalen D1 Geldrop D1 3-1
Hopbel D1 Weert D1 3-1
Geel-Zwart D1 Best D1 3-1
HCAS D1 Maastricht D1 2-2
Berkel-Enschot D1 MEP D1 2-0
ZONDAG 15 MEI 2022
Maastricht D1 Weert D1 3-2
Best D1 HOD D1 3-4
Delta Venlo D1 Hopbel D1 5-4
HCAS D1 Rosmalen D1 2-2
Geldrop D1 Berkel-Enschot D1 5-2
MEP D1 Geel-Zwart D1 5-1
ZONDAG 22 MEI 2022
Maastricht D1 Rosmalen D1 1-3
Geel-Zwart D1 Geldrop D1 2-0
Hopbel D1 Best D1 3-1
HOD D1 MEP D1 5-0
Berkel-Enschot D1 HCAS D1 2-1
Weert D1 Delta Venlo D1 2-4